INVENTURO je na mieru naprogramovaný inteligentný informačný systém pre jednoduchú online evidenciu tovaru na skladoch, správu majetku, evidenciu nákladov, výnosov a ziskov. Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o INVENTURO IS a možnostiach rozšírenia, neváhajte nás kontaktovať.

Dohodnúť stretnutie
  • Odborárska 1, 831 02, Bratislava
  • +421 911 588 870
  • kontakt@inventuro.sk
  • Po-Pia: 09.00 - 16:30 | So:08:00 - 12:00 | Ne: Zatvorené

Náš príbeh

„Cieľ, to je sen s konečným termínom.“ – Napoleon Hill
„Ľudia s cieľmi uspejú, pretože vedia, kam idú.“
„Nemusíte byť skvelí, aby ste začali, ale musíte začať, aby ste boli skvelí.“ Zig Ziglar

Vízia

Na začiatku to nebolo ľahké. Mali sme za úlohu vymyslieť niečo, čo by pomohlo podnikateľovi (nakoľko jeden z nás podnikal predajom tovaru) v reálnom čase sledovať svoje príjmy a výdavky, neskôr sa to rozšírilo a dnes je z toho plnohodnotný informačný systém s množstvom modulov, ktoré pomáhajú zefektívniť podnikanie v rôznych oblastiach.

Realizácia

Rozhodli sme sa tento projekt realizovať Agilnym prístupom a Agilným softwarovým vývojom. Spravili sme jadro a do tohto jadra sme nasadzovali postupne moduly, ktoré sme za behu vylepšovali podľa požiadaviek spoločnosti (jedného z autorov), ktorá tento systém využíva.

Vylepšovanie

Používaním systému sme ho odladili a prišli na množstvo zlepšení, ktoré sme implementovali. Do budúcna budeme tento system zlepšovať podľa potrieb ďalších spoločností, ktoré sa rozhodnú tento systém využívať.